Ośrodek Leczenia Uzależnień

Oferta Programowa

Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień od substancji psychoaktywnych i hazardu.
Warunkiem przyjęcia do naszego Ośrodka
jest przede wszystkim zgoda Pacjenta na leczenie uzależnienia i terapię.

Ośrodek Leczenia Uzależnień

Oferta Programowa

W Ośrodku specjalizujemy się w leczeniu uzależnienia od substancji psychoaktywnych i hazardu. Warunkiem przyjęcia do naszego Ośrodka jest przede wszystkim zgoda Pacjenta na leczenie uzależnienia i terapię. Drugim krokiem jest diagnostyka, czyli kwalifikacja Pacjenta. Kwalifikacja wykonywana jest zarówno przez lekarza prowadzącego, jak i kierownika zespołu terapeutycznego.

Oznacza to, iż zarówno od strony merytorycznej jak i zaplecza zespołu medycznego i terapeutycznego zajmujemy się wyłącznie leczeniem uzależnień od substancji chemicznych – psychoaktywnych, w tym leczenia uzależnienia od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, leków i benzodiazepin oraz leczenia uzależnienia od hazardu.

Dzięki prezentowanemu powyżej stanowisku, macie Państwo pewność, co do jakości udzielanych przez nas świadczeń oraz ich ukierunkowaniu na konkretne zagadnienie. W podejmowanych przez nas czynnościach leczenia uzależnienia, dzięki ukierunkowanemu programowi leczenia uzależnień od substancji psychoaktywnych i hazardu, wyzbywamy się przypadkowości oraz coraz częściej zauważalnej w Polsce unifikacji programów leczenia uzależnień, nastawionych na leczenia właściwie już od wszystkiego, zarówno od uzależnienia od leków skończywszy na leczeniu uzależnieniu od komórek, czy też zakupach.

Wszystkie osoby zainteresowane leczeniem w naszym ośrodku, a także osoby rozpoczynające proces diagnozy i analizy problematyki uzależnienia, jako choroby, która ich dotyczy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Podczas takich spotkań otrzymujecie Państwo komplet informacji o problematyce, z którą przyszło Państwu żyć oraz sposobami leczenia zdiagnozowanej choroby.

Często w swojej pracy spotykamy się ze strachem jaki towarzyszy Pacjentom przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu leczenia. Wskazane spotkania konsultacyjne mają również za zadanie zrozumieć zakres świadczeń, starając się w ten sposób pokazać, że nie są obarczone niczym, z czym nie można sobie poradzić.

Tags: terapia uzależnień, leczenie uzleżnień, program terapii, program leczenia, terapia uzależnienia, terapia alkoholizmu, terapia uzależnienia od narkotyków, terapia uzależnienia od leków, ośrodek terapii, ośrodek terapeutyczny, ośrodek leczenia uzależnień