Ośrodek Detoksykacji

Odtrucia Poalkoholowe

Oferujemy Państwu odtrucia poalkoholowe
pod opieką najwyższej klasy lekarzy specjalistów,
którzy zadbają o to, by towarzyszące zdrowieniu
trudności były jak najmniej uciążliwe.

Odtrucia poalkoholowe to ustabilizowanie organizmu po dłuższym okresie picia alkoholu. Jeśli Państwa bliski cierpi na uzależnienie od alkoholu – pije nałogowo i „ciągami” – z czasem może doprowadzić do tak dalece zaawansowanego zatrucia organizmu, że udzielenie pomocy w warunkach domowych stanie się niemożliwe. W naszym ośrodku detoksykacji odtruwanie po alkoholu przeprowadzamy w sposób kompleksowy w trosce o życie i zdrowie Pacjenta!

Oferujemy Państwu odtruwanie po alkoholu pod opieką najwyższej klasy lekarzy specjalistów, którzy zadbają o to, by towarzyszące zdrowieniu trudności były jak najmniej uciążliwe. Pojęciem jakim jest detoks alkoholowy (w języku potocznym – detoks, odtruwanie) określa się leczenie Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego. Dlatego odtrucia poalkoholowe w naszym ośrodku poprzedza szczegółowy wywiad lekarski, który pozwola przewidzieć i zapobiec ewentualnym komplikacjom w trakcie odtruwania.

Po „ciągu” picia nie wolno gwałtownie odstawić alkoholu, to zagrożenie dla zdrowia i życia. Jednocześnie sam „ciąg” stanowi równie poważne zagrożenie – stężenie toksyn w ciele może stać się śmiertelne. Dlatego organizm zatruty alkoholem trzeba oczyścić pod opieką specjalistów.

Detoksyks alkoholowy - odtrucie alkoholowe, obejmuje działania dwutorowe: uzupełnia niedobory płynów i elektrolitów w organizmie, dostarcza choremu niezbędne witaminy (między innymi z grupy B) i mikroelementy wypłukane przez alkohol, oraz łagodzi objawy zespołu abstynencyjnego: lęk, drżenie, omamy czy zaburzenia świadomości. Jest to pierwsza część procesu zdrowienia. Równie istotna jest obecność psychologów i terapeutów uzależnień, których rola staje się kluczowa. Uzależnienie to bowiem choroba i ciała, i duszy - a zatem dopiero połączenie odpowiednio dobranej, bezpiecznej farmakoterapii oraz wsparcia w postaci terapii uzależnień pozwala wzbudzić w chorym motywację do podjęcia decyzji leczeniu.

Przerwanie ciągu alkoholowego i i otruwanie po alkoholu to pierwszy krok w stronę trzeźwego zycia. Dlatego tak ważne jest, aby Pacjent zaraz po odtruciu miał dostęp do specjalistów, którzy podpowiedzą, jakie podjąć kroki by leczenie alkoholizmu przyniosło skutki.

Tags: odtruwanie, odtrucia, detoks, detox, ośrodek detoksykacji, całodobowy detoks, detoks warszawa, detox warszawa, odtruwanie organizmu, przerywanie ciągu, alkoholizm, leczenie alkoholizmu, detoks alkoholowy, odtrucia alkoholowe, odtrucia poalkoholowe, odtruwanie po alkoholu, detoks poalkoholowy