Ośrodek Leczenia Uzależnień MediLife

Nasi Partnerzy

Przedstawiamy naszych Partnerów, z którymi podejmujemy
się realizacji strategii Spółki w zakresie
bezpośrednio związanym z utrzymaniem,
przywracaniem i ratowaniem a także poprawą życia.

Ośrodek MediLife

Partnerzy

Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Państwu naszych Partnerów, z którymi podejmujemy się realizacji strategii Spółki w zakresie bezpośrednio związanym z utrzymaniem, przywracaniem i ratowaniem a także poprawą życia.

Gmina Piaseczno

Razem z władzami gminy, jak i jednostkami powiązanymi z gminą, podejmujmy się opieki nad mieszkańcami gminy w zakresie świadczeń terapii uzależnień finansowanych z budżetu G. Piaseczno. W projekcie uczestniczy wspomniana gmina, Gminny Punkt Konsultacyjny oraz Ośrodek Pomocy Społecznej. Jesteśmy również jednostką partnerską projektu Karta Dużej Rodziny.


Grupa Finezja

Umowa na opiekę Pacjentów Grupy w zakresie zdrowia psychicznego oraz rehabilitacji długoterminowej i opieki stacjonarnej.


Bon Vital
Betreuung Und Pflege Gmbh

Bon Vital jest niemiecką jednostką podejmującą się świadczeń opiekuńczych na rzecz osób starszych, świadcząc pomoc zarówno na terenie należących do firmy placówek, jak i w miejscu zamieszkania Pacjentów. W ramach kompetencji Centrum Rehabilitacji, korzystając z funkcjonalności zarządzanego przez nas Ośrodka Rehabilitacyjno – Wczasowego, współpracujemy z Bon Vital w zakresie świadczeń rehabilitacyjno – opiekuńczych na rzecz Pacjentów niemieckiej firmy.


Europejskie Centrum
Odszkodowań

Europejskie Centrum Odszkodowań SA (EuCO) to największa w Polsce i Europie Środkowej firma pomagająca osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. W ramach współpracy z naszą Grupą Medyczną, firma EuCO pomaga naszym Pacjentom w dochodzeniu ich roszczeń na drodze formalnej zarówno od Stron konfliktu, jak i ubezpieczycieli. 80% świadczeń prawnych prowadzona jest na rzecz Pacjentów Centrum Rehabilitacji. Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii.


Allianz

We współpracy z Allianz Polska realizujemy na rzecz Pacjentów Allianz, świadczenia rehabilitacji ambulatoryjnej krótko i długoterminowej.


MediLife Assistance

Jedena z najszybciej rozwijających się organizacji świadczącą usługi medyczne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w ramach partnerstwa z placówkami medycznymi, indywidualnymi praktykami lekarskimi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.


ZESPÓŁ LEKARZY RODZINNYCH „Wysoczańscy”

W ramach współpracy podejmujemy się świadczeń zdrowotnych na rzecz Pacjentów powiatu gryfickiego oraz Pacjentów korzystających z oferty naszego Centrum Rehabilitacji, jak i Ośrodka, w którym realizujemy ofertę Turnusów Rehabilitacyjnych.


Stowarzyszenie Przyjaciół Pustkowa

Wspólnie budujemy piękno miejscowości Pustkowo uczestnicząc czynnie w wydarzeniach ściśle związanych z promocją miejscowości. Dzięki wyrozumiałości i przychylność władz miejscowości Pustowo oraz Gminy Rewal realizujemy projektu budowy jednostki medycznej podejmującej się rehabilitacji zarówno w zakresie ambulatoryjnym, jak i w postaci turnusów rehabilitacji.


Trendtours Turistik

W ramach współpracy podejmujemy się opieki rehabilitacyjno wczasowej na rzecz klientów niemieckich biura podróży TrendTours, które jest jednym z pierwszych partnerów naszej jednostki w zakresie świadczeń rehabilitacyjno – opiekuńczych.


WIOSKI SENIORA Sp. z o.o.

W lipcu 2013 roku podpisaliśmy ze Spółką Wioski Seniora współpracy w zakresie opieki nad osobami w dojrzałym wieku – Seniorami.


 • Kadra Ośrodka
 • Kadra Ośrodka?
 • Kadra Ośrodka

  W Ośrodku Leczenia Uzależnień MediLife pracuje wykwalifikowana kadra medyczna z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Nasz zespół to zarówno psychoterapeuci i psycholodzy, jak i lekarze różnych specjalizacji w tym psychiatrzy, anestezjolodzy, oraz dyplomowane pielęgniarki.

  Więcej Informacji

 • Kadra Ośrodka?

  W Ośrodku Leczenia Uzależnień MediLife pracuje wykwalifikowana kadra medyczna z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Nasz zespół to zarówno psychoterapeuci i psycholodzy, jak i lekarze różnych specjalizacji w tym psychiatrzy, anestezjolodzy, oraz dyplomowane pielęgniarki.

 • Kompetencje Ośrodka
 • Kompetencje Ośrodka

  Jesteśmy jednostką medyczną utworzoną w ramach Spółki o kapitale polskim, w skład której wchodzi Centrum Medyczne MediLife, Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Rehabilitacji oraz Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny. Spółka została utworzona w grudniu 2012 roku.

  Więcej Informacji

 • Nasza Misja
 • Nasza Misja

  Misją Centrum Medycznego MediLife jest udzielanie świadczeń medycznych oraz opiekuńczo - leczniczych dla Pacjentów indywidualnych na rzecz zachowania, przywracania i ratowania ich zdrowia w zakresie udzielanych przez nas świadczeń.

  Więcej Informacji

 • Certyfikaty
 • Certyfikaty

  Jakość i dostosowanie się do międzynarodowych norm - to istotne elementy naszej polityki. Dbając o najwyższą jakość udzielanych przez nasz ośrodek świadczeń medycznych - przedstawiamy uzyskane certyfikaty.

  Więcej Informacji