Ośrodek Leczenia Uzależnień

Kadra Ośrodka MEDICA

Nasz zespół to zarówno psychoterapeuci i psycholodzy,
jak i lekarze różnych specjalizacji
w tym psychiatrzy, anestezjolodzy, oraz pielęgniarki.

Ośrodek MediLife

Zespół Specjalistów

W Ośrodku Leczenia Uzależnień MediLife pracuje wykwalifikowana kadra medyczna z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Nasz zespół to zarówno psychoterapeuci i psycholodzy, jak i lekarze różnych specjalizacji w tym psychiatrzy, anestezjolodzy, oraz pielęgniarki. Wszyscy pracownicy stale podnoszą swoje kompetencje zawodowe poprzez doskonalenie oraz dokształcanie, a terapeuci i psycholodzy regularnie poddają się superwizji.


 • lekarz anestezjolog ordynator oddziału detoksykacji
  Specjalista Chorób Wewnętrznych i Anestezjologi. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. W Oddziale Detoksykacji MediLife zajmuje się detoksykacją poalkoholową, ponarkotykową oraz polekową. Zapewnia i nadzoruje całodobową, kompleksową opiekę lekarską i monitorowanie stanu zdrowia pacjentów w trakcie ich pobytu w naszej placówce. Swoją wiedzą i doświadczeniem gwarantuje im pełne bezpieczeństwo i komfort. W pracy wyróżnia go indywidualne podejście, profesjonalizm oraz empatia. Jest aktywnym uczestnikiem corocznych Ogólnopolskich Zjazdów Naukowych Toksykologów Klinicznych oraz stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i seminariach. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu osób uzależnionych w warunkach stacjonarnych i ambulatoryjnych.

 • lekarz, specjalista psychiatra, specjalista terapii środowiskowej
  Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletni pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pełniła funkcję Kierownika Zespołu Leczenia Środowiskowego IPiN. Aktualnie Kierownik Medyczny CM-MediLife. Zajmuje się kompleksową terapią pacjentów cierpiących na zaburzenia depresyjne, lękowe, psychozy. W leczeniu uzależnień stosuje aktualne rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego łączące oddziaływania psychospołeczne z nowoczesną farmakoterapią. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 • lekarz, w trakcie specjalizacji z psychiatrii
  Absolwentka Śląskiej Akademi Medycznej. Doświadczenie kliniczne zdobywała w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, geriatrycznych Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia. Obecnie jest koordynatorem ds leczenia osób uzależnionych Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień MSCZ.

 • lekarz, w trakcie specjalizacji z psychiatrii
  Absolwentka Śląskiej Akademi Medycznej. Doświadczenie kliniczne zdobywała w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, geriatrycznych Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia. Obecnie jest koordynatorem ds leczenia osób uzależnionych Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień MSCZ.

 • lekarz, specjalista psychiatra, specjalista terapii środowiskowej
  Ukończył kurs podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin. Pełnił funkcję Kierownika Zespołu Leczenia Środowiskowego. Badacz kliniczny telepsychiatrii- jedynego w Polsce badania poświęconego zwiększeniu możliwości leczenia pacjenta w jego miejscu zamieszkania poprzez wideopołączenie.

  Zwolennik psychiatrii bliskiej pacjentowi (m.in. wizyty domowe), jak również wsparcia i psychoedukacji rodziny w celu profilaktyki zaburzeń psychicznych. Współpracownik stowarzyszeń rodzin osób chorujących psychicznie.

  Prowadzi diagnostykę, ocenę stanu psychicznego i farmakoterapię we współpracy z psychologami i psychoterapeutami. Prywatnie mąż i tato 6 dzieci.

 • certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, mgr. socjolog, specjalista psychoterapii uzależnień, biegły sądowy. Pracuje z osobami uzależnionymi od różnych substancji psychoaktywnych i ich rodzinami, posiada uprawnienia do pracy ze sprawcami przemocy.

 • terapeuta uzależnień, psycholog
  Psycholog, w trakcie certyfikacji na Specjalistę psychoterapii uzależnień. Ukończyła Uniwersytet Warszawski, studia podyplomowe na SWPS na kierunku Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej oraz na kierunku Pedagogicznym. Obecnie pracuje jako psycholog szkolny w jednej z Warszawskich szkół i w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piasecznie.

  W Ośrodku Leczenia Uzależnień MediLife pracuje jako Psycholog z osobami uzależnionymi. Prócz pracy w Ośrodku, zajmuje się również opieką psychologiczną w Zespole Leczenia Środowiskowego.

 • certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  Absolwent Uniwersytetu Świętokrzyskiego, mgr. pedagogiki o specjalności resocjalizacja i profilaktyka społeczna, specjalista psychoterapii uzależnień (w procesie certyfikacji). Od wielu lat pracuje z osobami uzależnionymi i ich rodzinami, posiada uprawnienia do pracy ze sprawcami przemocy.

 • certyfikowany specjalista terapii uzależnień
  Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku politologia w zakresie profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Od 2010 roku posiada certyfikat specjalisty terapii uzależnień wydanego przez Krajowe Biuro do spraw Przeciwdziałania Narkomani. W swojej pracy skupia się na emocjach, w czym pomagają mu ukończone szkolenia takie jak diagnoza problemowa w uzależnieniach, wczesna interwencja terapeutyczna czy warsztat z dramy stosowanej.

  W Centrum Medycznym MediLife zajmuje się terapią grupową i indywidualną. Od kilku lat związany jest z placówkami ambulatoryjnymi i stacjonarnymi leczenia uzależnień. Kilku letnie doświadczenie pozwala mu na prowadzenie grup wstępnych i zaawansowanych.

 • SUPERWIZOR Centrum Zdrowia Medycznego
  psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego, trener-superwizor Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, dyrektor Centrum Integracji Psychicznej w Warszawie, twórca Akademii Dobrego Życia.

 • Kompetencje Ośrodka
 • Kompetencje Ośrodka

  Jesteśmy jednostką medyczną utworzoną w ramach Spółki o kapitale polskim, w skład której wchodzi Centrum Medyczne MediLife, Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Leczenia Uzależnień, Centrum Rehabilitacji oraz Ośrodek Wczasowo - Rehabilitacyjny. Spółka została utworzona w grudniu 2012 roku.

  Więcej Informacji

 • Nasza Misja
 • Nasza Misja

  Misją Centrum Medycznego MediLife jest udzielanie świadczeń medycznych oraz opiekuńczo - leczniczych dla Pacjentów indywidualnych na rzecz zachowania, przywracania i ratowania ich zdrowia w zakresie udzielanych przez nas świadczeń.

  Więcej Informacji

 • Certyfikaty
 • Certyfikaty

  Jakość i dostosowanie się do międzynarodowych norm - to istotne elementy naszej polityki. Dbając o najwyższą jakość udzielanych przez nasz ośrodek świadczeń medycznych - przedstawiamy uzyskane certyfikaty.

  Więcej Informacji

 • Nasi Partnerzy
 • Nasi Partnerzy

  Mamy prawdziwą przyjemność przedstawić Państwu naszych Partnerów, z którymi podejmujemy się realizacji strategii Spółki w zakresie bezpośrednio związanym z utrzymaniem, przywracaniem i ratowaniem a także poprawą życia.

  Więcej Informacji